خانه » سلبریتی ها و هنرمندان » نحوه کنترل رفتارهای جنسی کودک

نحوه کنترل رفتارهای جنسی کودک

شما می توانید رفتار جنسی فرزند خود را در حال حاضر ببینید و شما باید در رابطه بهتر با او باشید و رفتار درست و کلمات ساده ی چیزها را یاد بگیرید.

کنترل یادگیری رفتار رفتار جنسی جنسی کودک

برای آموزش و کنترل رفتار جنسی کودک، باید صبور باشید و از بهترین روشها برای انجام این کار به دلیل پیامدهای رفتار نامناسب با کودکان درباره آن استفاده کنید. مشکلات جنسی در آینده.

رفتار جنسی کودکان نحوه کنترل

برقراری ارتباط والدین با فرزندان خود درباره رفتار جنسی، از جمله مسئولیت های والدین بسیاری از والدین، اشتباه می کنند که می توانند آموزش جنسی کودکان خود را با احکام ساده بیان کنند. وقتی بچه ها دنیای بیرون را کشف می کنند، آنها در مورد همجنسگرا یا اعضای خانواده خودشان کنجکاو نیستند. شکل اندام های تناسلی زن برای دختران جالب است و بالعکس. اگر یک کودک برادران یا خواهران ندارد یا فرصتی برای دیدن جنون برهنه جنس مخالف در طول زندگی را ندارد، این کنجکاوی را افزایش دهید. این کنجکاوی جنسی، تا حدودی طبیعی است و بسیاری از والدین هنگامی که با آن مواجه می شوند، متوجه می شوند که باید محدودیت هایی را برای رفتار فرزندشان تعیین کنند تا بتوانند به طور اجتماعی تعیین کنند که کدام یک از رفتارهای او مربوط به جنس ] قابل قبول است.
با اشاره به این مقدمه کوتاه، ارزش دو موضوع مهم در این زمینه را برای توضیح جو باید برجسته کرد:

  رفتار جنسی در کودکی

ارتباط با او برای کنترل رفتار جنسی کودک کنترل

ارتباط
ارتباط والدین و فرزندان خود در مورد رفتار جنسی و مسائل مربوط به آن یکی از مسئولیت های والدین والدین است که باید برای جلوگیری از بسیاری از انحرافات و گناهان ایجاد و حفظ شود. چشم انداز ضد اخلاقی بعضی از والدین در مورد این مسئله و نگرش خشونت آمیز و خشونت آمیز آنها منجر به پیامدهای منفی خواهد شد زیرا این مسئله روانشناختی را به یک مسئله اخلاقی تغییر داده و کودک را حساس تر می کند . .
ارتباط والدین با فرزندان خود در مورد مسائل و رفتار جنسی کودکان، یکی از وظایف آموزشی پدر و مادر است. این یک مشکل روانشناختی است، نه یک مسئله اخلاقی.

از روش های غیر مستقیم برای رفتار جنسی کودکان استفاده کنید. توصیه می شود از روش های غیر مستقیم برای بیان آنچه که در زمینه امور جنسی مورد نیاز است استفاده کنید و از روش های کمتر مستقیم استفاده کنید. شش آموزش برای کودک باید به طور غیر مستقیم مورد استفاده قرار گیرد.

چگونه رفتار جنسی کودکان را مدیریت کنیم؟
وقتی پدر و مادر پسر و دختر خود را برهنه و برهنه ببینند، با هیجان بازی می کنند و خشم نباید به آنها بگوید: «چه کاری انجام می دهید؟ شرم Draw! خودتان "، اما به طور غیر مستقیم، شما باید به آنها بگوئید:" بچه ها فکر نمی کنند که بدون لباس هایتان سرپا نشوید، لباس های خود را بردارید "و در اسرع وقت پدر و پسرش و مادر تنها با دختر. بدون توصیه، مشاوره یا جسارت، بدون تهدید فوری، آنها باید بسیار صادقانه و صادقانه بگویند: "من تو را دیدم برهنه و لباس هایت را برداشت، فرزندان ممکن است دیگر فرزندان را به آنجا برسانند. لباس های آنها و دیگر لباس های کودکان ، ممنوع است. "

شاید دلیل اصلی چنین رفتار توسط کودک، کنجکاوی او برای شهرت است. Yi عضو بدن او است که در قالب دستکاری و در سن از سن به عنوان یک دکتر و … خود را نشان می دهد. بنابراین در دردسر نیست، او را سرزنش نکنید، از مجازات کودک اجتناب کنید. همه چیزهایی که باید در چنین شرایطی انجام دهید این است که برنامه ریزی کنید که دیگر در موقعیتی قرار نگیرید.

بهتر است اسرار چنین کودکان را به طور نامناسبی بررسی کنید. مطلوب است که حریم خصوصی آنها (به عنوان مثال، اتاق مستقل خود) را به گونه ای تنظیم کنند که از چشم والدین ناپدید نشوند. والدین گاهی شورش هایی در عناوین مختلف دارند که با فرزند تداخل نداشته و فرزندانشان احساس امنیت می کنند. عمل نکن

  رفتار جنسی در کودکان

از کنجکاوی جنسی کودکتان مراقب باشید.

وضعیت هایی را مشخص کنید که فرزند فرزند خود را برای مدتی انجام می دهد. اگر فرزند شما با کودک دیگری کار می کند، دقت رابطه روابط دو طرف را بررسی کنید و مطمئن شوید رابطه بین آنها بسیار محدود است. اگر چه ممکن است برای شما دشوار باشد، فراموش نکنید که فرزندان سن کودک خود کنترل کمتری دارند و می توانند رفتار جنسی را به محض انتقال جنسی از طریق جنسی کاهش دهند. این بهترین راه برای کنترل است. رابطه فرزندتان با فرزندان در رابطه با یکدیگر. فراموش نکنید که بسته به تجربه دو فرزند بزرگتر، آنها می توانند این کار را دوباره انجام دهند، بنابراین مراقب دوستان خود باشید.

شلوار خود را برای مدتی پوشانید، امکان آن را فراهم کنید مناسب برای این کار (به عنوان مثال، شلوار با بند یا دکمه تنگ)

فرزندتان را آموزش دهید که بدن او خصوصی است و دیگران حق ندارند با بعضی از اعضای آن دستکاری کنند (بهتر است از روش های غیر مستقیم برای بیان آن استفاده کنید.)

روابط اجتماعی فرزندتان را افزایش دهید و سعی کنید نزدیک به همسایه دیگر. دانش البته مسئولیت خانه را بر عهده دارد، البته این مسئولیت ها باید با توانایی فرزند مطابقت داشته باشد.

سعی کنید زمان شریک خود را برای بازی با فرزندتان (حداقل 45 دقیقه در روز) بگذارید. این برنامه باید هر روز و به طور مداوم انجام شود تا نتیجه مطلوب را به دست آورد. به خاطر داشته باشید که این بازی نقش مهمی در انرژی ذهنی کودک شما ایفا خواهد کرد و نقش مهمی در توازن روانی او ایفا خواهد کرد. در عین حال پدر با یک کودک نقش مهمی ایفا می کند.

همچنین به عنوان خوانده شده:

  • نحوه انجام تحصیلات راز کودک
  • عزت نفس کودک، دلیل راه حل و عوارض عزت نفس کودک.
  • چگونه رفتار و شخصیت کودک را تغییر دهید.

هنگام کنترل رفتار جنسی کودک، ابتدا در توپوز ناز ظاهر می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *