خانه » سلبریتی ها و هنرمندان » بیهوشی عمومی و موضعی کدامیک بی خطرتر هستند؟

بیهوشی عمومی و موضعی کدامیک بی خطرتر هستند؟

بیهوشی به طور کلی دارای عوارض و خطرات است.

بیهوشی کمتر یا کمتر رایج است؟ بیهوشی عمومی و بیهوشی بیهوشی موضعی در عملهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و هر کدام عوارض خاصی دارد که برای بیماران که حق انتخاب اطلاعات مناسب در مورد این عوارض دارند بهتر است. [19659004] دکتر اتابک نجفی، استاد دانشگاه علوم پزشکی و متخصص بیهوشی، گفت: «بیهوشی نوعی بیهوشی عمومی، بیهوشی موضعی و بیهوشی موضعی دارد و بهتر است که هر کد در موارد خاص برای برطرف کردن عوارض آنها مورد استفاده قرار گیرد. او توضیح داد: به طور کلی بیهوشی (بیهوشی عمومی)، تزریق کانولا یا آنژیوکتازی به داخل رگ بیمار تزریق شد، در عین حال، گازهای اکسیژن و گاز بیهوشی به بیمار با یک مصنوعی تنفس از طریق یک ماسک برای دهان و بینی بیمار.

نجفی ادامه داد: بیهوشی موضعی (بازژانت بیهوشی) این کار به دو صورت انجام می شود: نخاع و اپیدورال، در یک بی حس کننده نخاعی، یک داروی مانند لیدوکائین به مایع مغزی نخاعی تزریق می شود، اما در بیهوشی اپیدورال، بیهوشی

درباره بیهوشی عوارض جانبی محلی و عمومی

او اشاره کرد: این نوع بی حس کننده می تواند بدن بیمار را از پایین به پایین را از بین ببرد و عملیات را به بیمار با درد زا می دهد.

همچنین می توانید اطلاعات جدیدی در مورد سرنوشت ابوبکر بغدادی رئیس ISIS

استاد دانشگاه علم پزشکی دانشگاه تهران گفت: برای جراحی دست و پا، بیهوشی موضعی یا بیهوشی منطقه ای، اما برای جراحی استفاده می شود سر و مغز قفسه سینه و ریه ها، شکم و دستگاه گوارش نسبت به بیهوشی عمومی بیشتر استفاده می شود.

نجفی ادامه داد: البته برای برخی از عملیات انجام شده در شکم و زیر بند ناف، مانند بخش سزارین یا عملیات جراحی بر روی اعضای لگن برای بی حسی موضعی استفاده می شود.

به عنوان یک روش بیهوشی دیگر به بیهوشی موضعی (بیهوشی موضعی) اشاره کرد و گفت: این روش برای عمل با دست یا پا استفاده می شود که طی آن قسمت دست یا پا که قرار است قرار گیرد برای جراحی تجویز می شود.

** مزایا و معایب بیهوشی عمومی و بیهوشی موضعی

متخصص طبق آمار، بین بیهوشی عمومی و بیهوشی محلی یا محلی از نظر عوارض پس از جراحی مانند عوارض مغزی تفاوت وجود ندارد، اما برخی از اثرات ویژه اضطراب منطقه ای است، اگر با ضایعات ستون فقرات استفاده می شود، گاهی اوقات برای بیماران سردرد شدید و درد پشت است که در بعضی موارد نیاز به درمان های خاص برای بهبود بیمار است. نجفی افزود که بیهوشی عمومی اثرات بسیار سنگین و خطرناکی دارد و می تواند منجر به ناتوانی در ایجاد بیماری های هوایی در بیمار شود. او گفت محدودیت بیهوشی عمومی "افراد مبتلا به مشکل قلب یا ریه، یا بیماران مبتلا به MS، در استفاده از بیهوشی واقعی بهتر هستند".

  چه بیهوشی عمومی و جاری بهترین است؟

عوارض بیهوشی محلی و کلی

نجفی گفت: خطر ابتلا به بیهوشی عمومی و مرگ و میر ناشی از آن بیشتر از بیهوشی محلی است، البته خطر تنها مربوط به نوع بیهوشی نیست و تا حدودی به عملیات. چه چیزی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود، چرا که این نوع عملیات سنگین تر است. او پیشنهاد کرد که بیهوشی موضعی عوارض کمتری داشته باشد. در مواردی که بیهوشی به بیمار داده می شود، اگر بیهوشی انجام شود و در صورت لزوم بیهوشی عمومی (مانند جراحی در مغز، قلب یا شکم و دستگاه گوارش)، بیهوشی را می توان ترجیح داد. تکنیک بیهوشی عمومی. نجفی توضیح داد که بیهوشی عمومی در معرض خطر زندگی بیمار است، اما بیهوشی موضعی در نهایت کمر درد و سردرد و احتمال مرگ بسیار نادر است.

بیهوشی کدام یک از موارد زیر عمومی و خطرناک است؟ اولین بار در اسباب بازی ناز ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *