خانه » سلبریتی ها و هنرمندان » آیا خوابیدن کودک به همراه پدر و مادر درست است؟

آیا خوابیدن کودک به همراه پدر و مادر درست است؟

بعضی از کودکان احساس راحتی می کنند تا با والدین خود بخوابند و برای بسیاری از کودکان در خواب خوابیده تر بخوابند.

مزایا و خطرات خوابیدن در کنار والدین چیست؟

یکی از مهمترین مسائل که توجه بیشتر به اندیشه های والدین جوان را به خود جلب می کند این است که آنها باید فرزند خود را در بستر خود داشته باشند یا از همان ابتدا باید از آن مراقبت کنند. مادر نیست و نمی فهمد، بسیاری از مادران باعث می شود که فرزندشان در رختخواب خود بخوابند …

خواب در کنار یک کودک با یک کودک یا یک کودک اعضای خانواده هر چه می گویند خوابیدن به معنای خوابیدن با والدین خود است، به جای صرف خواب در اتاق یا تخت خود. مطالعات در سراسر جهان نشان می دهد که بسیاری از خانواده ها و به خصوص خانواده های یک یا چند کودک، به خواب رفتن و خوابیدن می پردازند و جالب توجه است که در بسیاری از کشورها این روند رو به افزایش است.
فقط در ایالات متحده و بر اساس یک مطالعه اخیر مشخص است که 13 درصد از والدین با فرزندان خود می خوابند. البته، بسیاری از والدین ممکن است نظر مثبت در مورد این موضوع نداشته باشند، اما در برخی موارد، مانند زمانی که کودک به هر دلیلی اضطراب و کابوس دارد، به او اجازه می دهد تا با آنها بخوابد.

چگونه مطمئن شوید که شما بخوابید آیا کودک برای او و برای ما امن است؟

اساسا، تصمیم گیری در این مورد کاملا شخصی است، چرا که ممکن است تاثیر مثبتی روی خانواده شما داشته باشد، ممکن است تاثیر مثبتی بر روی یک خانواده مشابه داشته باشد. . نکته اینجا این است که شما باید به سلامت روانی و ایمنی کودک خود توجه کنید و کارهای خوبی برای بهبود این دو انجام دهید. متخصصان پوست و مو در اداره پزشكي آمريكا نگرش منفي نسبت به خواب با والدين خود دارند و با سلامت و امنيت كودك مواجه هستند. از طرف دیگر، بعضی از کارشناسانی وجود ندارد که در مورد آن نظر مثبتی داشته باشد.
با این حال، لازم به ذکر است که شرایط هر خانواده متفاوت از خانواده دیگر است. بعضی از کودکان احساس راحتی می کنند تا با والدین خود بخوابند، و در عوض برای بسیاری از کودکان، آنها خوابیده تر می شوند تا در اتاق خود بخوابند.

  آیا با والدین مناسب است؟

بسیاری از والدین و روانشناسان کودک، خواب خانوادگی دارای امتیازات زیر هستند که نمی توانند نادیده گرفته شوند:
بهبود ارتباطات احساسی

مزایای خواب کودکان با والدین

19659013] در حال حاضر، بسیاری از والدین مجبور به مدت طولانی در خارج از خانه کار می کردند و تنها به دنبال مد بودند. زمان کم در محیط گرم خانه برای همراهی با فرزندان خود وجود دارد. خوابیدن با آنها می تواند بخشی از کمبود عاطفی ناشی از عدم وجود خانه را جبران کند. پس از یک روز پر از اشتیاق، یک پدر و حتی یک مادر که از کار خارج می شوند، آماده هستند تا با فرزندانشان در حالی که لباس می پوشند و در حالی که " صحبت کردن برای چند دقیقه، آنها آماده آرام خواب هستند.
تغذیه بهتر کودکان
مادرانی که با فرزندانشان بخوابند، بر این باورند که بارور شدن نوزادان بسیار ساده تر خواهد بود. البته، در مورد نوزادان، باید توجه داشت که والدین به خواب میروند تا از خطر خفه شدن جلوگیری کنند. البته یکی دیگر از نکته جالب توجه این است که نوزادان با بوی والدین خود شیر مادر را می خوابانند و می توانند با دیگر نوزادان در یک تخت جداگانه مقایسه شوند. خواب در پرستار محیط دیگر، بیش از خواب بیشتر می شود و با حرکت هایی مانند گریه Breastmilk حرکت می کند.
ارتقاء خلاقیت در ازدواج
در حالیکه بسیاری از والدین معتقدند فرزندانشان کنار آنها هستند، مانع در روابط زناشویی وجود دارد، اما همچنین با بسیاری از والدین مخالف است. چه کسی معتقد است که کشورشان نباید از مزایای خواب با فرزندانشان محروم شود. در عین حال، آنها مجبور به استفاده از خلاقیت های دیگر برای استفاده از خود ازدواج خود خود هستند.
حس تقویت اعتماد به نفس در کودک
بسیاری از روانشناسان کودک معتقدند که خوابیدن با فرزندان خود حداقل یک نتیجه مثبت دارد که تنها احساس حس اعتماد
کودک است تقویت خواهد شد. شاید این گروه از کودکان، به دلیل وابستگی احساسی آنها با والدین خود، از دست دادن اعتماد به نفس
و فرزندان وابسته
را از دست می دهند. ]
اما متخصصان اطفال مانند ویلیام سیرز به این موضوع نگاه می کنند. او می گوید: کودکان که والدین را تجربه می کنند، همیشه احساس تشویق و اعتماد دارند. آنها افراد با اعتماد به نفس بالا خواهند داشت که می توانند وارد محیط جدید شوند و بهتر از وابستگی های فکری و رفتاری نسبت به سایر کودکان، بهبود یابند.
خطرات احتمالی زایمان
موسساتی نظیر کمیته ایمنی کالاهای مصرف کننده در ایالات متحده و آکادمی کودکان اطفال، همراه با بسیاری از سازمان های مشابه در سراسر جهان، دیدگاه مخالف از خواب فرزند خود را با والدین خود دارند . متخصصان این سازمان هشدار می دهند که والدین خواب همراه با کودکان زیر دو سال خطر مرگ را به دلیل سندرم اختلال خفگی و خواب (SIDS) افزایش می دهند. با این حال، بسیاری از متخصصان به مخالفت اشاره می کنند و می گویند اگر اقدامات ایمنی درست انجام شود، خوابیدن با والدین او سلامت او را به خطر نمی اندازد.
مهم است که توجه داشته باشید این است که اگر در کنار یک کودک در رختخواب خوابیدید، هرگز او را روی تخت قرار ندهید زیرا تخت برای بزرگسالان ندارد سپر و می تواند در هر زمان اشتباه گرفته شود. کودک و سقوط او در زمین هستند.
همیشه در ذهن داشته باشید که یک نوزاد یا کودک باید در پشت خواب، خواب و نزدیک به شما باشد. در غیر این صورت احتمال مرگ به علت خفگی یا سندرم مرگ ناگهانی کودکی (SIDS) تهدیدی برای زندگی او خواهد بود. هرگز در هنگام خواب در ناحیه کودک خود سیگار نکشید. بسیاری از مطالعات در این زمینه انجام شده است که نشان می دهد والدینی که در نزدیکی بچه هایشان سیگار می کشند در معرض اختلال دوران کودکی هستند.
اگر شما و همسرتان بیش از حد اضافه وزن داشته باشید، توصیه می کنیم که فکر کردن درباره خواب فرزند را متوقف کنید، زیرا واقعا محل زندگی کودک را ترک نمی کند.

همچنین به عنوان خوانده شده: [19659023] نگران نباشید در مورد نوزاد! پیامدهای و عوارض برای ترساندن کودک

  • بهترین غذا برای کودک شما
  • آیا این درست است اگر کودک با پدر و مادرش خواب است؟ اولین بار در اسباب بازی ناز ظاهر شد.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *