خانه » سلبریتی ها و هنرمندان » سریال هم گناه | بازیگران و خلاصه داستان سریال هم گناه به همراه عکس

سریال هم گناه | بازیگران و خلاصه داستان سریال هم گناه به همراه عکس

بازیگران و خلاصه داستان سریال هم گناه

سریال هم گناه مجموعه جدیدی از مصطفی کیایی کارگردان ایرانی است که اینروزها مشغدل ساخت و پیش تولید آن است.
این سریال در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود که کار جدید برادران کیایی می باشد.

هم گناه سریال جدید مصطفی کیایی به نویسندگی برادرش محسن کیایی و علی کوچکی است که این روزها در حال سپری کردن مرحله پیش تولید است.
مجوز ساخت «هم‌گناه» تازه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی به کارگردانی مصطفی کیایی از طرف شورای پروانه ساخت غیر سینمایی صادر شده است.

روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه ساخت غیرسینمایی، برای سریال «هم‌گناه» به تهيه‌كنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی و بلند داستانی «آوای باد را بشنو» به تهيه‌كنندگی احمد عبدالهیان و کارگردانی شهرام درویش پروانه ساخت صادر شد.

بر اساس این گزارش، شورای پروانه نمایش آثار غیرسینمایی، برای سریال «مانکن» به تهيه‌كنندگی ایرج محمدی و کارگردانی حسین سهیلی‌زاده، داستانی بلند «سکوت طولانی» به تهيه‌كنندگی فرزاد پاک و کارگردانی مهناز محمدی و داستانی بلند «صداهای خاموش» به تهيه‌كنندگی جواد نوروزبیگی و کارگردانی سهی بانو ذوالقدر پروانه نمایش صادر گردید.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه با نمایش دو عنوان مستند و سه عنوان سریال انیمیشن خارجی نیز موافقت شد.

سریال هم گناه

در حالی که مرحله پیش تولید سریال در حال سپری شدن است ، تاکنون اسامی برخی از بازیگران این سریال مشخص و انتخاب شده و به زودی بازیگران دیگری به جمع بازیگران این سریال اضافه خواهند شد.

این سریال تاکنون برخی از بازیگران خود را انتخاب و معرفی کرده ترکیب جدیدی از بازیگران سینما و تلویزیون را به شبکه نمایش خانگی خواهد آورد.
بازیکران و هنرمندان با سابقه ای چون : پرویز پرستویی ، مهتاب کرامتی ، محسن کیایی ، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی ، رویا تیموریان و مسعود رایگان تاکنون به هم گناه پیوسته و به زودی بازیگران جدیدی به جمع آن ها اضافه خواهند شد.

سریال هم گناه

هنوز داستان این سریال و خلاصه آن منتشر نشده و این اولین تجربه سریال سازی مصطفی کیایی برای نمایش خانگی است که محسن کیایی و علی کوچکی نویسندگی این سریال را برعهده دارند.
مصطفی کیایی کارگردانی و نویسندگی فیلم هایی چون عصریخبندان، بارکد، خط ویژه و … را در کارنامه هنری اش دارد و تابحال موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگر برای خط ویژه و سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه برای ضدگلوله را از آن خود کرده است.

هنگامه قاضیانی در سریال هم‌گناه

سریال هم گناه

محسن کیایی پیش از نویسندگی سریال هم گناه به عنوان نویسنده در فیلم لونه زنبور ، خوب بد زشت و مهمانان ویژه حضور داشته است‌

«هم‌گناه» با سرمایه‌گذاری سرویس VOD فیلیمو در مرحله پیش تولید به سر می‌برد و به‌ زودی خبرهای تکمیلی آن سریال منتشر خواهد شد

پرویز پرستویی در سریال هم‌گناه

سریال هم گناه

محسن کیایی در سریال هم‌گناه

سریال هم گناه

حبیب رضایی در سریال هم‌گناه

سریال هم گناه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *