خانه » سلبریتی ها و هنرمندان » سریال رسم عاشقی | اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال رسم عاشقی به همراه نقش

سریال رسم عاشقی | اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال رسم عاشقی به همراه نقش

بازیگران و خلاصه داستان سریال رسم عاشقی

سریال رسم عاشقی برای پخش مجدد روی آنتن شبکه پنج رفته و در محرم ۹۸ در شهریور ماه مهمان خانه های ایرانی خواهد بود این سریال مناسبتی برای محرم است که روی آنتن شبکه پنج سیما به نمایش درآمده و ما در این بخش از سایت حرف تازه زمان پخش و ساعت تکرار و اسامی و بیوگرافی بایگران را منتشر کردیم.

رسم عاشقی به کارگردانی سعید سلطانی، محصول سال ۸۴- ۱۳۸۳ شبکه تهران است و در ماه مبارک رمضان پخش شد.

تهیه کننده این مجموعه اسماعیل عفیفه است و در آن بازیگرانی چون سروش صحت ، محمدعلی کشاورز ، لاله اسکندری ، محمود عزیزی ، فرهاد بشارتی ، مینا جعفر زاده ، افسانه پاکرو ، صالح آقا میرزائی ، جمشید جهان زاده به ایفای نقش می پردازند.

سریال رسم عاشقی

مخاطبان در خلاصه سریال رسم عاشقی خواهند دید: مهرماه ۱۳۲۰ است . چند روزی که رضاخان از مملکت گریخته و هرج و مرج بر همه جا حاکم شده و شهر در قبضه نیروهای نظامی خارجی قرار گرفته است.استاد ابراهیم خان مرد متمول و صاحب منصبی است که قصد دارد طوبی را به عقد خود درآورد . یوسف که جوان جاهل و لاابالی است.

فضای هرج و مرج شهر را مناسب اعمال خلاف خود می یابد. روزی او با پیرمردی آشنا می شود که همراه دختری به نام طوبی به تهران آمده تا نزد ابراهیم خان برود . در طول راه به خاطر شیوع بیماری تیفوس و قحطی ، پیرمرد در بستر مرگ می افتد اما قبل از مرگ بخاطر رشادت جوانی به نام یوسف (سروش صحت) در رفع مزاحمت گروهی از اراذل و اوباش ، طوبی را به او می سپارد تا به تهران بیاورد و اتفاقات بعدی داستان را به سمت و سویی دیگر می برد.

سریال رسم عاشقی

زمان پخش و ساعت تکرار از شبکه پنج

این سریال خاطره انگیز در ۲۴ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تهیه و تولید شده و از یکشنبه ۳ شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش می شود.

سریال «رسم عاشقی» از شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش و تکرار آن ساعت ۱۹ روز بعد خواهد بود.

سریال رسم عاشقی

سریال رسم عاشقی

سریال رسم عاشقی

سریال رسم عاشقی

سریال رسم عاشقی

سریال رسم عاشقی

سریال رسم عاشقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *