خانه » دسته‌بندی نشده » دعوای خانوادگی و دادگاه و دادگاه کشی

دعوای خانوادگی و دادگاه و دادگاه کشی

 

متاسفانه این روزها شاهد حجم زیادی از طلاق و جدایی بین جوانان و حتی کسانی که پا به سن گذاشته اند بین اقشار جامعه خود هستیم که از یک رو فشارهای اقتصادی و از سوی دیگر تهاجم فرهنگی که توسط رسانه های غربی در حال تحمیل سبک زندگی بی بند و بار خود به جامعه ما میباشد.

 

وکیل برای طلاق

در هنگام درخواست جدایی و زمان مراجعه به دادگاه و دادسرا و …. اکثر افراد مشکل دارند و نمیتوانند جو و اتمسفر این جور ها ها که معمولا همراه با تنش و استرس است را تحمل کنند از این رو به دنبال داشتن وکیل خانواده خوب میروند به طوری که این وکیل بتواند تمام کارهای مربوط به جدایی و طلاق را پیگیری کرده و با دریافت هزینه معقول وکیل برای طلاق آنها شود و خود موکل هیچ یک از مراحل دادگاه را نبیند و تنها در دفتر خانه برای امضا و دریافت شناسنامه خود حضور پیدا کند.

دفتر وکالت ما با توجه به تجربه چندین ساله خود در حوزه دعاوی خانواده میتواند پرونده های مرتبط را به شکل کاملا حرفه ای و سریع قبول و پیگیری نمایید به طوری که گاها پرونده های که چند سال در حال جریان بوده را ظرف مدت یکی دو ماه به سرانجام برساند و از فرایند دادرسی خارج نمایید و زودتر به نتیجه برساند.

در اکثر موارد هم با توافق طرفین دعوا میتوان از صرف هزینه و وقت موکلین خود جلوگیری کرد. خیلی وقت ها دعوا فقط نیاز به یک شخص بی طرف برای حل و فصل مشکل دارد. که در این جور مواقع پیشنهاد میشود از مشاوره های دعاوی خانواده استفاده شود.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان میتوان به قسمت معاذدت دادگاه های خانواده مراجعه کرد و با گرفتن وقت قبلی مشکل خود را با وکلای رایگان آنجا مطرح و مشاوره رایگان با وکیل دریافت کنید

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *